• امروز سه شنبه 3 ارديبهشت 1398
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار شمسا نجف اشرف براي احياي مراسم سالگرد رحلت پيامبر اكرم (ص) آماده مي شود
   
   
   
   

  نجف اشرف براي احياي مراسم سالگرد رحلت پيامبر اكرم (ص) آماده مي شود

  نامه الکترونیک چاپ

  استانداري نجف اشرف و آستان مقدس علوي براي برگزاري مراسم سالروز رحلت حضرت محمد مصطفي (ص) در 28 صفر كه با روز شنبه آينده در عراق مصادف است ، آماده مي‌شوند.

  «لؤي الياسري» استاندار نجف اشرف، روز سه شنبه در نشستي امنيتي و خدماتي طرح امنيتي و خدمات‌رساني ويژه زيارت حرم امام علي (ع) در سالگرد رحلت پيامبر اكرم (ص)، را با مقامات اين استان بررسي كرد.

  اين نشست با حضور «خالد الجشعمي» رئيس كميسيون امنيتي در شوراي استانداري، «حسين الحدراوي» رئيس كميسيون خدمات‌رساني در اين شورا و معاونت امنيتي استانداري، فرماندهي پليس، فرماندهان سرويس‌هاي امنيتي، مديران بخش‌هاي خدمات‌رساني، و نمايندگان آستان قدس علوي برگزار شد.


  الياسري در اين نشست گفت: بايد همكاري و هماهنگي ميان سرويس‌هاي امنيتي و خدماتي در اين استان و استانهاي مجاور برقرار شود و اطلاعات امنيتي لازم براي حفظ امنيت زائران مبادله گردد، همچنين خدمات لازم براي آسايش زائران ارائه شود.


  وي تاكيد كركه نيروهاي امنيتي، ارتش، حشد الشعبي، نيروي هوايي و نهادهاي خدمات‌رساني، تمام تلاش خود را وقف زائران اربعين حسيني (ع) كردند و اين اقدام قابل تقدير است به ويژه كه طرح ويژه اين زيارت ميليوني با موفقيت برگزار شد. نجف اشرف شهر همه عراقي ها و همه انسانهاست و كار در آن يك افتخار بزرگ است.