• امروز پنجشنبه 23 مرداد 1399
 •  
   

  شرکت شمسا

  مشكلات ناشی از ناامنی و نبود اماكن اقامتی و حمل‌ونقل، تغذیه‌ نامناسب و قیمت‌های كنترل‌نشده، سازمان حج و زیارت را بر آن داشت...
  ادامه...

   
   
   
   

   


   
   
  اخبار اخبار عراق نتايج قرعه كشي پيش ثبت نام عتبات اعلام شد
   
   
   
   

  نتايج قرعه كشي پيش ثبت نام عتبات اعلام شد

  نامه الکترونیک چاپ

  نتايج قرعه كشي اين دوره از پيش ثبت نام‌هاي عتبات عاليات روز گذشته در سامانه atabat. haj. ir اعلام شد.

   

   

  به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، متقاضيان تشرف به عتبات عاليات كه از ۱۸ تا ۳۰ آبان ماه سالجاري براي تشرف به عتبات اقدام به پيش ثبت نام نموده اند، مي‌توانند با مراجعه به سامانه مربوطه و وارد نمودن كد رهگيري و كدملي خود از نتايج قرعه كشي انجام گرفته آگاه شوند.

  پذيرفته شدگان قرعه كشي يادشده لازم است براساس اولويت هايشان كه در سايت پيش ثبت نام عتبات عاليات اعلام شده، در زمان مقرر براي قطعي نمودن ثبت نام خود به سامانهatabat.haj.irمراجعه نمايند.

  لازم است دارندگان اولويتهاي (۱ و ۲ و ۳ و ۴) قرعه كشي از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴، اولويتهاي (۵) از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴ و اولويتهاي (۶) از ساعت ۱۴ بعدازظهر روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۹/۰۴ براي قطعي نمودن ثبت نام در سامانه اقدام نموده و همچنين افرادي كه اولويتشان ۷ (ذخيره) مي‌باشد، جهت اطلاع از آخرين وضعيت پذيرش خود روز پنج شنبه ۹۲/۰۹/۰۷ به سايت پيش ثبت نام عتبات مراجعه نمايند .

  پذيرفته شدگان اين دوره از پيش ثبت نام عتبات عاليات مي‌توانند از ۲۳ آذرماه تا ۲۰ اسفند سالجاري با كاروان‌هاي تحت نظارت سازمان حج و زيارت به عتبات عاليات مشرف شوند.

  لازم به يادآوري است فقط افراد پذيرفته شده در قرعه كشي داراي اولويت اعزام بوده و جايگزيني يا انتقال به غير، ميسر نمي‌باشد.

  تاریخ انتشار:92/9/4 - 14:14